obrazek nagłówka
Kariera

Poszukujemy Kierowników Aptek

Miejsce pracy: Warszawa, Płońsk
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: KA 06/2016

Obecnie do naszych Aptek poszukujemy:

KIEROWNIKÓW APTEK

Miejsce pracy: Płońsk, Warszawa

Obowiązki:

  • Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi,
  • Udzielanie informacji dotyczących działania i dawkowania sprzedawanych produktów,
  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych,
  • Monitorowanie stanów magazynowych apteki,
  • Umiejętność zarządzania personelem.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z wymaganym stażem pracy,
  • Prawo wykonywania zawodu,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Komunikatywność,
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość pakietów biurowych,
  • Znajomość programu Kamsoft mile widziana.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rekompensatę za wynajem mieszkania,
  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz premie.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Wyślij do nas swoją aplikację:
Dołącz CV